redakcja PPE redakcja PPE 30.05.2019 09:38
Tools Up!
1121V

Tools Up! Wyremontuj mieszkanie ze znajomymi

All in! Games wraz z The Knights of Unity z dumą ogłaszają, że Tools Up!, kooperacyjna gra o remontowaniu mieszkania, będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC już w tym roku!

W grze co-op Tools Up! maksymalnie czterech graczy będzie musiało wyremontować kilka mieszkań zgodnie z zaleceniami ich właścicieli. Informacje o tym jak to zrobić znajdziemy w pozostawionych przez nich planach. Ekipa remontowa nie ma zbyt wiele czasu, więc do pracy trzeba zabrać się od razu po rozpoczęciu rozgrywki. Będziemy: montować (bądź wyważać) drzwi, stawiać (bądź burzyć) ściany, a także rzucać workami z cementem, narzędziami i ...współpracownikami. Na koniec - jak na każdą szanującą się ekipę przystało - należy po sobie posprzątać.

Dodaj grę do swojej listy życzeń na Steam

Tools Up! to zabawna, kanapowa gra typu co-op dla wszystkich. To gra w którą możesz grać ze swoimi dziećmi, a nawet dziadkami.

Najważniejsze cechy gry:

  • Cztery postaci (to tylko na początek!), a jest ich o wiele więcej w dalszej rozgrywce.
  • Sam możesz wybrać co chcesz robić - nie popsujesz zabawy innym.
  • Tylko osoba która ma plan, może zmienić kąty kamery. Użyj go dla dobra.... LUB DLA ZŁA!
  • Utrudniaj pracę innym, rzucając w nich przedmiotami (możesz to robić również z innego pokoju)!
  • Zagraj ze znajomymi na czas w trybie Party i sprawdź, kto z was będzie najlepszą ekipą remontową.

Oczekujesz lodu, ognia lub szczeniąt? Nie? Cóż, powinieneś! W Tools Up! poziomy i środowiska są bardzo bogate i zróżnicowane więc... spodziewaj się niespodziewanego!

Tagi: Tools Up!