redakcja PPE redakcja PPE 29.05.2019 22:06
Fortnite Battle Royale książki Insignis
1643V

Pierwsze oficjalne książki do Fortnite Battle Royale wkrótce w sprzedaży

Fortnite Battle Royale doczekało się pierwszych książek poświęconych tej hitowej produkcji. „Fortnite. Oficjalny dziennik bojowy” i „Fortnite. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale” do sprzedaży trafią już w czerwcu.

Niesamowita popularność Fortnite Battle Royale nie powinna nikogo dziwić. W tytuł zagrywa się kilkadziesiąt milionów ludzi, co doprowadziło do popkulturowego fenomenu z grą w roli głównej. Już w czerwcu pojawią się na naszym rynku dwie książki nakładem wydawnictwa Insignis.

Fortnite x Jordan. Nike reklamuje się w grze Epic Games, a gracze śmigają na deskach

1 czerwca w sprzedaży pojawią się dwie książki, które będzie mógł kupić każdy z was. „Fortnite. Oficjalny dziennik bojowy” będzie dowodem na wykreowanie własnej, wyjątkowej drogi do zwycięstwa. Dziennik bojowy przyda się wam do katalogowania zebranych po drodze łupów, śledzenia codziennych statystyk oraz taktyk i przede wszystkim uwiecznienia heroicznych bitew.

Znacznie bogatsze w treść będzie „Fortnite. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale”. Znajdziecie w nim wszystkie ważne informacje o grze: wskazówki i triki dotyczące zarówno podstawowych zasad rozgrywki, jak i bardziej zaawansowanych manewrów. Mówiąc wprost - to kompendium wiedzy o tym, jak dominować w „Battle Royale”.

Zamów książki Fortnite w przedsprzedaży w najlepszej cenie już dzisiaj!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software

Nie przegap