Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.05.2019 16:43
Red Faction logo
643V

Red Faction Evolution przywróci serię do życia?

Red Faction może wrócić wraz z pełnoprawną odsłoną serii. THQ Nordic zapowiada niespodzianki na E3, a NVIDIA na swojej stronie wrzuca informację na temat... Red Faction Evolution.

THQ Nordic w produkcji ma grubo ponad 50 gier, których zapowiedzi powoli będą się pojawiać. Praktycznie każda marka, którą w portfolio posiada firma, może liczyć na remaster lub nową odsłonę. Być może następne w kolejce do powrotu jest Red Faction.

Destroy all Humans i Darksiders powrócą? THQ Nordic szykuje niespodzianki na E3

Seria Red Faction zadebiutowała w 2001 roku i przez kilkanaście lat doczekała się pięciu gier. Ostatnią odsłoną jest odświeżone Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered, które zadebiutowało w zeszłym roku. Być może w produkcji jest kolejna odsłona - Red Faction Evolution, które pojawiło się na stronie NVIDII w dziale narzędzia Ansel, które służy do robienia zrzutów z gier.

Uwzględnienie nieistniejącej na ten moment produkcji może wydawać się dziwne, ale być może po prostu ktoś w NVIDII się zagapił przy tworzeniu listy i wrzucił wszystkie gry, z którymi NVIDIA Ansel współpracuje, nie zważając na to, czy coś jest na rynku, czy jeszcze nie.

Być może to zwykła pomyłka i Red Faction Evolution nie istnieje. Ale to, że doczekamy się nowej gry z tej serii jest więcej niż pewne patrząc na działania THQ Nordic, które wielokrotnie powtarzało - żadna marka z ich portfolio nie będzie się marnować.

Tagi: red faction evolution THQ Nordic