Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2019 16:09
Call of Duty: Modern Warfare
1400V

Call of Duty: Modern Warfare zostanie zaprezentowany w tym tygodniu

Activision i Infinity Ward przygotowują się do wielkiej prezentacji Call of Duty. Wydarzenie odbędzie się już w tym tygodniu, a w przeciągu najbliższych godzin ma pojawić się pierwszy teaser. Szykujcie się na Call of Duty: Modern Warfare.

Święto fanatyków Call of Duty nadciąga. Już w tym tygodniu zobaczymy pierwsze materiały z nadciągającego wielkimi krokami Call of Duty: Modern Warfare. To będzie jedna z najważniejszych tegorocznych premier.

Call of Duty: Modern Warfare - taki tytuł nosi tegoroczna odsłona serii

Call of Duty: Modern Warfare zostanie ujawnione 30 maja – taką informację otrzymali między innymi informatorzy z Gaming INTEL, którzy systematycznie publikują przecieki dotyczące serii Call of Duty. Redakcja otrzymała potwierdzenie tej wiadomości od kilku niezależnych źródeł.

Możemy liczyć nie tylko na zwiastun, ponieważ Syndicate – znany YouTuber zaznajomiony z serią Call of Duty – potwierdził wyjazd do Los Angeles. Mężczyzna 30 maja ma uczestniczyć w tajnym wydarzeniu, o którym nie może aktualnie mówić.

Teraz pozostaje tylko czekać... Choć według najnowszych doniesień już w przeciągu najbliższych godzin otrzymamy dokładnie 24 sekundowy teaser, który zapowie prezentację. W sumie identyczne sytuacje z zajawkami widzieliśmy systematycznie w przypadku zapowiedzi kolejnych odsłon Call of Duty.

Więcej o Call of Duty:

Źródło: https://gamingintel.com/call-of-duty/mw/sources-modern-warfare-reveal-thursday-may-30th/

Tagi: Activision Call of Duty 2019 Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward