Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.05.2019 18:46
Sylvester Stallone w Rambo 5
4725V

Rambo 5: Last Blood. Wyciekł zwiastun wyczekiwanego filmu

Podczas trwającego Festiwalu Filmowego w Cannes pokazano przedpremierowo zwiastun Rambo 5: Last Blood. Jak można się domyślić, nagranie z wydarzenia bardzo szybko pojawiło się w sieci.

Rambo 5: Last Blood (Ostatnia Krew) ma być wyjątkowo nieprzewidywalny. Sam Sylvester Stallone zapowiedział, że widzowie nie będą spodziewali się tego, w jaki sposób wszystko się zakończy. 

Rambo 5: Last Blood. Stallone zapowiada niespodziewane zakończenie

Choć premiera filmu będzie miała miejsce już za kilka miesięcy, to wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnego wideo zapowiadającego projekt. Na w pełni legalne przedstawienie przyjdzie nam jeszcze pewnie trochę poczekać. 

Jeśli jednak wyjątkowo nie możecie doczekać się kolejnej części przygód niepokonanego Rambo, to w sieci pojawiło się właśnie nagranie z prezentacji zwiastuna do najnowszej części. Zapowiedź została wyświetlona w Cannes, podczas tamtejszego Festiwalu Filmowego. 

Jakość materiału, jak to w amatorskich nagraniach bywa, wpływa na poziom odbioru samego trailera, ale wciąż pozwala zobaczyć kilka ciekawszych momentów, które dane mam będzie oglądać w filmie. Jedno można po nim powiedzieć - Rambo wraca, a trup wciąż ściele się gęsto

Rambo 5: Last Blood pojawi się w kinach 20 września 2019 roku!

Źródło: YouTube

Tagi: