Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.05.2019 12:03
Redmi K20 render
670V

Redmi K20 wygląda wyjątkowo dobrze

Redmi K20, czyli według firmy Redmi — pogromca flagowców. Najmocniejsze podzespoły, dobry (?) aparat oraz niecodzienny wygląd. Tym urządzenie ma walczyć o naszą uwagę.

Oficjalną prezentację Redmi K20 zaplanowano na 28 maja. Wtedy też Redmi, które zostało wydzielone z Xiaomi, pokaże swój najmocniejszy smartfon w portfolio. Ma być względnie tani, mocny i ładny. I z tym ostatnim chyba mogę się zgodzić.

Redmi K20 - pogromca flagowców. Nowy smartfon już 28 maja

Na ten moment znamy specyfikację urządzenia, która w ciągu kolejnych tygodni wyciekała do Sieci. Dostać mamy Snapdragona 855, 6 lub 8 GB na dane, bezramkowy wyświetlacz, aparat wysuwany z obudowy, a do tego główny z trzema obiektywami.

Teraz poznaliśmy także wygląd urządzenia, które prawdopodobnie zaoferuje szklane (?) plecy w bordowym kolorze, ale przez odpowiednie załamanie światła, obudowa z tyłu prezentować będzie się nietuzinkowo. Redmi K20 możecie zobaczyć na głównym obrazku.

Pojawiło się też zdjęcie prezentujące Redmki K20 i czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. Ten ma oferować o 15% większe pole odczytu odcisku, działać o 10% szybciej i 30% lepiej przy suchych palcach.

Redmi K20

Tagi: Redmi K20

Nie przegap