Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.05.2019 14:00
Just Cause Rico film
317V

Scenarzysta Johna Wicka wyreżyseruje film Just Cause

Just Cause będzie kolejną grową serią, która doczeka się filmowej adaptacji. Za powstanie odpowiadać mają osoby współtworzące Johna Wicka.

Just Cause, jedna z serii od Square, która mimo kolejnych średnich gier, nadal żyje i ma się dobrze. Włodarze Square widzą w serii coś więcej i postanowili przekuć grę w film. Za powstanie odpowiada Constantin Film i Prime Universe Film.

John Wick 4 z datą premiery!

Reżyseria filmowego wcielenia Just Cause przypadłą scenarzyście filmu John Wick - Derekowi Kolstadowi, który wyprodukuje go razem z Robertem Kulzerem (Constantin Film) i Adrianem Askariehem (Prime Universe Film). Rola producenta wykonawczego przypadła Martinowi Moszkowiczowi.

Na ten moment niestety to jedyne co wiadomo o tym projekcie. Miejmy nadzieję, że dojdzie do skutku i nie podzieli losu wielu ekranizacji gier, które po zapowiedzi znikały w czeluściach i nigdy nie wróciły do świata dziennego.

Więcej ze świata filmu:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/john-wick-writer-derek-kolstad-tackling-just-cause-video-game-adaptation-1212417

Tagi: John Wick just cause

Nie przegap