SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.05.2019 12:23
Moss Twilight Garden Screenshot
263V

Moss na VR otrzyma nową zawartość - "Twilight Garden"

Moss, jedna z najlepszych gier na urządzenia wirtualnej rzeczywistości otrzyma wkrótce aktualizację z dodatkową zawartością fabularną. Na początek dostaje ją wersja na Oculus Quest.

Moss trafi także na Oculusa Quest i z tej też okazji ekipa Polyarc postanowiła przygotować nową, zupełnie darmową zawartość, która zostanie udostępniona w formie aktualizacji. Na początek cieszyć z niej będą mogli się ci, którzy kupią grę na gogle Facebooka już 21 maja.

Nasza recenzja Moss na PSVR

Na lodzie jednak nie pozostaną grający na PC oraz PS4. Studio potwierdziło, że w czerwcu doczekamy się także aktualizacji wersji PC-towej oraz wydania na PlayStation VR. Twilight Garden, bo tak nazwano nową zawartość, przyniesie nowe wątki fabularne, dorzuci do gry nowe zagadki, więcej broni i możliwości interakcji z bohaterem.

Wersja na Oculus Quest wyceniona została na $29.99. Wydanie na pozostałe platformy jest tańsze. Wersja na PC kosztuje 107,99 zł, za wydanie na PS4 zapłacić musimy 124 złote, ale tytuł często ląduje w promocji, jest też dostępny w pudełkowym wydaniu.

W galerii poniżej znajdziecie zrzuty z nowej zawartości.

 

Tagi: galeria Moss Polyarc