Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.05.2019 10:34
Harry Potter: Wizards Unite
832V

Kolejny zwiastun Harry Potter: Wizards Unite

Mamy nowy zwiastun Harry Potter: Wizards Unite. Tylko czy jest z czego się cieszyć, gdy popatrzymy na jego zawartość? No, nie za bardzo.

Niantic zbijając miliardy dolarów na Pokemon Go wysłał sygnał w kierunku wydawców, że potrafi zrobić mobilny hit, który cieszyć będzie się niesłabnącą popularnością. Skusił się Warner, który zapragnął mieć swoją grę, tym razem z czarodziejami. I puf, pojawia się Harry Potter: Wizards Unite.

Harry Potter: Wizards Unite na rozgrywce. Gra twórców Pokemon GO

Harry Potter: Wizards Unite jeszcze nie miało globalnej premiery. Aplikacja udostępniana jest w wybranych krajach, chociaż co sprytniejsi bez problemu zainstalują sobie aplikację na smartfonie. Sama gra zasadami przypominać będzie Pokemony. Ot, będziemy chodzić po świecie i korzystając z rozszerzonej rzeczywistości bawić się w czarodzieja.

Różnicą na pewno jest oprawa graficzna, którą stylizuje się na Świat Harry'ego Pottera. Gracze będą musieli z sobą współpracować, by poznawać kolejne elementy historii. Miejmy nadzieję, że tytuł wypadnie lepiej niż inna gra o Harrym Potterze.

Globalna premiera w tym roku na iOS i Androidzie.

Tagi: Harry Potter: Wizards Unite Niantic Warner Bros. wideo