SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.05.2019 14:58
Monster Hunter World za darmo
1317V

Monster Hunter World. Darmowy okres z grą na PlayStation 4

Przez najbliższe dni, do 20 maja, wszyscy zainteresowani Monster Hunter World mogą sprawdzić grę na PlayStation 4 zupełnie za darmo. 

Rozszerzenie Iceborne do Monster Hunter World spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem podczas ostatniego State of Play. Jeśli jednak nie wiesz, o co chodzi w podstawowej wersji gry, to najnowsza oferta od Capcom jest właśnie dla Ciebie!

Monster Hunter World Iceborne. Prezentacja nowych potworów, lokacji i ekwipunku 

Monster Hunter World przyjął się niezwykle dobrze i plasuje się w ścisłej czołówce sprzedażowej gier od Capcom. Wielu ludzi, przez wzgląd na stylistykę gry i jej charakter, wciąż wzbrania się przed zakupem tego znakomitego tytułu. Twórcy wyciągają więc rękę i pozwalają przetestować produkcję zupełnie za darmo

Właśnie trwający okres jest idealny, żeby rozpocząć grę. Jeszcze do 16 maja dostępne są wiosenne misje, które wiążą się ze specjalnym festiwalowym wydarzeniem w grze. Pozwoli to zdobyć świetne, specjalne nagrody i płynnie wejść do świata produkcji. 

Darmowy okres próbny potrwa aż do 20 maja, więc zaczynając dzisiaj, dostajemy 10 dni na przetestowanie tytułu. Co ważne, wszyscy, którzy zdecydują się pozostać w świecie Monster Hunter World, po upływie promocyjnego czasu dostaną możliwość przeniesienia postępów do zakupionej, pełnej wersji! 

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/monster-hunter-world-free-trial-demo/

Tagi: Capcom Monster Hunter World