Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 10.06.2010 15:59
A jednak - zagramy w Mortal Kombat w 2011!
1157V

A jednak - zagramy w Mortal Kombat w 2011!

Ostatnie dni, okraszone dziwnym filmem i spekulacjami, nie były na darmo - a podniecenie i zapał fanów nie pójdą na marne. Warner Bros. ogłosiło właśnie, że powstaje nowa gra z serii Mortal Kombat! Czego możemy się spodziewać?xxxxx

 

Największą niespodzianką, w dobie galopujących technologii, ery 3D i wodotrysków graficznych jest... powrót do korzeni, czyli rozgrywki w 2D! Możemy spodziewać się podejścia do tematu w stylu Street Fighter IV, czyli "płaskich bijatyk" na trójwymiarowych tłach. Za prace nad projektem roboczo nazwanym Mortal Kombat odpowiedzialna jest nowa ekipa - NetherRealm Studios, ale pracująca pod bacznym okiem kreatora serii - Eda Boona. Pewny jest nowy silnik graficzny, tryby tag-team (plus standardowe 1 vs. 1), bardzo ciekawie zapowiada się także "co-op arcade", w którym drużyna 2 graczy staje przeciwko innej - w Sieci! Fani ikon spod znaku MK mogą też liczyć na powrót Fatality oraz kluczowych postaci serii. Gra powstaje na PS3 oraz Xboksa 360, a na koniec zostawię Was ze słowami oświadczenia samego Eda Boona:

 

"Ta gra to odpowiedź na żądania graczy: dorosła prezentacja, nowa mechanika walk w 2D i najlepsze, najbardziej okrutne Fatalities w historii."

 

A zresztą... obejrzyjcie pierwszy trailer i oceńcie sami! Co Wy na to?

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: Mortal Kombat warner interactive