Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2019 15:42
xbox game pass w promocji
1286V

Xbox Game Pass w promocji. 3 miesiące za 4 zł!

To się nazywa promocja! Gracze mogą oszczędzić 87 zł i nabyć Xbox Game Pass za zaledwie 4 zł. Oferta dotyczy trzymiesięcznej subskrypcji, więc klienci zapoznają się wieloma fantastycznymi grami przygotowanymi przez Microsoft.

Xbox Game Pass to bez wątpienia najlepsza oferta dostępna na konsolach aktualnej generacji. Klienci mogą za stałą kwotę 40 zł na miesiąc ogrywać ponad 100 tytułów, a zestawienie jest wciąż rozbudowywane.

Xbox Game Pass maj ze świetną ofertą. Mocne gry od Microsoftu

Microsoft właśnie ujawnił Xbox Game Pass na maj i zaprosił graczy na nową promocję. 3-miesięczna subskrypcja została przeceniona o 95% i gracze mogą za 4 zł otrzymać dostęp do propozycji. Oferta została przygotowana wyłącznie dla nowych oraz powracających klientów.

Trudno w zasadzie nie wychwalać promocji przygotowanej przez Microsoft, ponieważ Xbox Game Pass systematycznie oferuje genialne tytuły, a teraz gracze mogą zapoznać się z ogromnym zestawem pozycji za zaledwie 4 zł... W tej sytuacji klienci zgarną także czerwcową ofertę – a możemy się spodziewać, że z okazji E3 2019 w Xbox Game Pass pojawią się mocne hity.

Promocja będzie trwać przez najbliższe 12 dni.

Na co warto spojrzeć?

Xbox Game Pass promocja

Tagi: Microsoft promocja xbox game pass