Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.04.2019 10:56
Nubia Red Magic 3 render
557V

Nubia Red Magic 3. Kolejny smartfon dla graczy, który może zaskoczyć

Nubia Red Magic 3 to kolejny smartfon dla graczy, który powalczy o naszą uwagę. Producent postanowił się jednak wyróżnić wśród konkurencji. W jaki sposób?

Growe smartfony to nisza, która z jednej strony wydaje się rosnąć, ale z drugiej niektórzy producencie jak Razer wycofują się  ze swojej ofensywy. Nubia się nie przejmuje i najnowszy model smartfonu, który ujawniono wczoraj, zaoferuje coś, co może być dla niektórych dziwne.

Flagowy smartfon Redmi z wysuwanym obiektywem. Walka z "notchem" trwa

Nubia Red Magic 3 rywalizować będzie z najmocniejszymi urządzeniami. Na pokładzie znajdziemy Snapdragona 855 wraz z 6, 8 lub nawet 12 GB pamięci RAM (zależnie od wersji), a do tego 128 lub 256 GB na dane. Do tego wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,65-cala z odświeżaniem na poziomie 90 HZ.

Na froncie dostaniemy głośniki stereo uzupełnione gniazdem słuchawkowym. Bateria? 5000 mAh wraz z szybkim ładowaniem 27 W, więc jeśli system będzie odpowiednio zoptymalizowany, to Nubia powinna wytrzymać dosyć długo, a jej ładowanie będzie ekspresowe. Z tyłu urządzenia znajdziemy czytnik linii papilarnych oraz aparat Sony IMX 586 o rozdzielczości 48 Mpix. Przednia kamerka zaoferuje 16 Mpix.

Nubia Red Magic 3

To, czym wyróżni się Nubia Red Magic 3? Przede wszystkim dwoma fizycznymi przyciskami na bokach. Nowinką będzie jednak aktywne chłodzenie. Poza cieczą, w smartfonie znajdziemy także wentylator, który zadba o schłodzenie urządzenia w trakcie gry. Pytaniem pozostaje głośność tego rozwiązania, ale producent zarzeka się, że nic nie będzie słychać.

Nubia Red Magic 3 do sprzedaży trafi w Chinach. Najtańsza, czarna wersja kosztować ma w przeliczeniu około $430. Najdroższa i najmocniejsza wersja wyceniona została na ~$640. Chiński debiut zaplanowano na 3 maja. W przyszłym miesiącu smartfon pojawi się także w USA, Kanadzie, UK i wybranych krajach europejskich.

Źródło: https://9to5google.com/2019/04/29/nubia-red-magic-3-goes-official/

Tagi: Nubia Red Magic 3

Nie przegap