redakcja PPE redakcja PPE 07.05.2019 06:43
PSX Extreme na Facebooku
1584V

PSX Extreme na Facebooku. Polub nowy fanpage magazynu

Na początku miesiąca informowaliśmy naszą społeczność o małych, zakulisowych zmianach związanych z wydawcą PSX Extreme. Miesięcznik znalazł się w nowych rękach, więc zachęcamy naszą społeczność do polubienia nowego profilu na Facebooku, gdzie znajdziecie informacje tylko i wyłącznie o magazynie, nowych numerach i jego historii.

PSX Extreme zmienił wydawcę, ale nadal naszym naczelnym jest Roger, który pilnuje porządku na PPE i zajmuje się wszystkimi sprawami w miesięczniku. 

Magazyn PSX Extreme zmienia wydawcę

Zmiana wydawcy nie wpływa na naszą pracę, ale chcemy mieć pewność, że osoby zainteresowany PSX Extreme odnajdą wszystkie wiadomości dotyczące kolejnych numerów miesięcznika. To właśnie z tego powodu zachęcamy czytelników PPE.pl do polubienia nowego profilu magazynu na Facebooku.

W tym miejscu znajdziecie szczegóły kolejnych tekstów, zakulisowe ciekawostki, historyczne zdjęcia, recenzje, komiksy czy też informacje dotyczące promocji lub konkursów. Wszystko co tyczy się PSX Extreme. 

Oczywiście PSX Extreme nadal będzie promowany na PPE.pl – dla przykładu dzisiaj możecie zapoznać się z zapowiedzią nadchodzącego numeru.

Tagi: psx psx extreme