Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.04.2019 17:31
Kingdom Hearts III, Goofy, Sora i Donald
1028V

Kingdom Hearts III. DLC "ReMIND" zapowiedziane

Właśnie dziś, w Tokio, miał miejsce pierwszy koncert Kingdom Hearts Orchestra - World of Tres. W wydarzeniu wziął udział reżyser Kingdom Hearts III, który przygotował dla zgromadzonych świetną niespodziankę. 

Kingdom Hearts III spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem - zarówno wśród fanów poprzednich części, jak i tych, którzy zaczęli przygodę od najnowszej. Twórcy cały czas rozwijają swój projekt, a ostatnia aktualizacja przyniosła długo wyczekiwany Critical Mode.

Critical Mode w Kingdom Hearts 3 już dzisiaj

Na początku roku zapowiedziano huczną trasę koncertową "Kingdom Hearts Orchestra - World of Tres", której debiutancki występ miał miejsce dziś w Tokio. Gościem specjalnym wydarzenia był Tatsuya Nomura, który odpowiadał za reżyserię Kingdom Hearts III.

Goście eventu zgodnie przekazali w internecie, że przygotował on niemałe ogłoszenie dla wszystkich zebranych na wydarzeniu. Poinformował, że gra otrzyma płatne DLC, które zatytułowano "ReMind". Cena i data premiery nie są znane, ale zgromadzeni na koncercie poznali kilka szczegółów dodatku. 

Tytuł rozszerzenia to także nazwa nowego scenariusza. Co więcej, pojawią się dwa odcinki: Limit Episode oraz Secret Episode. Oba będą zwieńczone pojedynkami z bossami. Ponadto, przy okazji nadchodzącego DLC, wszyscy gracze dostaną nowy Keyblade, a także nową formę za darmo

Kingdom Hearts III dostępny jest na PlayStation 4 oraz Xbox One od 25 stycznia bieżącego roku. 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/04/kingdom-hearts-3-dlc-announced/

Tagi: Kingdom Hearts III Square Enix