Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.04.2019 13:55
League of Legends Yuumi
719V

League of Legends. Riot prezentuje nową bohaterkę

League of Legends wciąż jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie i sytuacji tej nie zmieniło nawet pojawienie się dużych reprezentantów gatunku Battle Royale. Teraz Riot Games mocno inwestuje w rozwój swojego dzieła, więc przedstawia nam najnowszą Legendę.

League of Legends wciąż trzyma się na podium najpopularniejszych gier free-to-play na rynku, a jest tak dzięki ciągłemu wsparciu jakie zapewnia grze Riot Games.

Hyde Park. Czy są gry, do których lubicie wracać?

Do i tak już rozbudowanego katalogu grywalnych postaci LoL-a, dołączy niebawem kolejna heroska o imieniu Yuumi. Będzie to bardzo sympatyczna i wesoła kotka, która wraz ze swoją magiczną książką przemierza świat i najróżniejsze dziwaczne miejsca. Tym razem w pogoni za rybą trafiła do Nexusa, gdzie występować będzie w roli supporta.

Yuumi będzie 144 już grywalną Legendą, a jak to zazwyczaj bywa, Riot na pewno podbije jej nieco statystyki, aby jak największa liczba graczy chciała ją wypróbować. Potem przyjdzie patch rebalansujący jej ochronne zdolności i doświadczona społeczność zweryfikuje, czy kociak nada się do profesjonalnych rozgrywek turniejowych.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun prezentujący jej historię oraz umiejętności.

Tagi: League of Legends riot games