Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.04.2019 15:13
mario kart tour
834V

Beta Mario Kart Tour w połowie maja

Mario Kart Tour, mobilna wersja hitu towarzyszącego konsolom Nintendo na rynku pojawi się latem tego roku. Kilka tygodni wcześniej posiadacze Androida będą mogli grę przetestować. Kiedy?

Nintendo mimo swoich ambicji, nie przebiło się jeszcze ze swoimi grami do mobilnego mainstreamu. Dosyć dobrze radzi sobie Fire Emblem i Dragalia Lost, ale z Mario jest znacznie gorzej. Początkowe sukcesy Super Mario Run nie zostały przekute w coś stałego.

Nintendo Switch notuje fantastyczny okres. Bez nowej konsoli na E3

Mario Kart Tour ma na to znacznie większą szansę. O ile oczywiście rozgrywka zostanie odpowiednio skrojona pod urządzenia mobilne. Sama gra ma pojawić się na rynku mobilnym jeszcze tego lata, ale chętni, którzy mieszkają w USA lub Japonii (albo będą się w stanie tam przenieść), przetestują grę w maju.

Nintendo poinformowało, że w dniach 22 maja - 4 czerwca wystartuje zamknięta beta Mario Kart Tour na systemie Android. Jeśli chcecie i spełniacie wymogi krajowe (przypominam, tylko USA i Japonia), to możecie złożyć swoją aplikację na oficjalnej stronie. Zapisy są otwarte do 7 maja.

Pełna wersja będzie darmowa, z opcjonalnymi mikrotransakcjami, ale nie wiemy dokładnie w tym momencie, ile będą kosztować i co za nie zakupimy. Spodziewać można się jednak przedmiotów kosmetycznych.

Źródło: Nintendo

Tagi: Mario Kart Tour Nintendo