Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.04.2019 14:36
Castlevania Anniversary Collection, Belmont i Dracula
1697V

Castlevania Anniversary Collection. Cena zestawu i nowe screenshoty

Castlevania Anniversary Collection to zbiór ośmiu gier z serii, który niedawno zapowiedziano. Poznaliśmy cenę oraz pierwsze screenshoty z zestawu.

Castlevania Anniversary Collection to zestaw, który bez wątpienia zachęci wielu fanów retro rozgrywki. Cykl o wampirach robił swego czasu niemałą furorę, a firma Konami poinformowała niedawno, że kilka jego części pojawi się w specjalnym, jubileuszowym zestawie. 

Składanka Castlevania Anniversary Collection trafi do sprzedaży w maju

Zagadkę stanowiła cena, ale teraz, jak podaje portal Nintendo Everything, wiemy, że wyniesie ona $19.99 (80 złotych). Bliźniaczo jak w przypadku innego zestawu - Arcade Classics Anniversary Collection.

Twórcy podzielili się także garścią nowych screenshotów z kolekcji, które możecie sprawdzić w galerii poniżej. Niestety, pokazują one, jak bardzo gra jest nieprzystępna dla dzisiejszego odbiorcy. Niemniej, starsi gracze na pewno odczują przyjemne ukłucie nostalgii. 

Castlevania Anniversary Collection zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC już 16 maja, a do kupienia będzie tylko w wersji cyfrowej.

Źródło: https://nintendoeverything.com/castlevania-anniversary-collection-screenshots-price-point/nggallery/page/1

Tagi: #CastlevaniaAnniversaryCollection #Konami #NintendoSwitch