Pierwsza zajawka OnePlus 7

Smartfony
1638V
Pierwsza zajawka OnePlus 7
Musiol | 18.04.2019, 15:27

W ciągu kilku tygodni powinniśmy oficjalnie zobaczyć OnePlus 7. Do tej pory posiłkowaliśmy się wyciekami renderów urządzenia. Dzisiaj jednak Pete Lau, szef firmy, umieścił pierwszą zajawkę smartfona.

Smartfony OnePlus to zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości w segmencie premium. W ciągu najbliższych tygodni zobaczymy OnePlus 7. Na co tym razem postawi firma Pete'a Lau?

Awarie Galaxy Fold. Samsung wyjaśnia w czym tkwi problem

Na temat OnePlus 7 od dłuższego czasu krążą informacje, jakoby mieliśmy dostać wysuwany aparat, by pozbyć się wcięcia w ekranie. Okazuje się, że wysuwany aparat będzie, ale w wersji Pro. Podstawowe OP7 ma zaoferować łezkę. Coś jeszcze? Wersja Pro zaoferować ma baterię o pojemności 4000 mAh, a zwykły OnePlus 7 - 3700 mAh.

Wracając do zajawki, Pete Lau puścił tweeta z krótkim wideo, który mówi wprost — płynność działania smartfona będzie najważniejsza.

Jak to się ma do wcześniejszych plotek? Te mówiły o ekranie AMOLED oferującym odświeżanie na poziomie 90 Hz, co zapewni płynniejsze ruchy podczas oglądania materiałów na smartfonie.

Źródło: https://twitter.com/petelau2007

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych