Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.04.2019 11:44
john cena legion samobójców 2
1018V

John Cena w Legionie samobójców 2

Obsada Legionu samobójców 2 powoli zaczyna się krystalizować. W filmie reżyserowanym przez Jamesa Gunna zobaczymy znanego zapaśnika i gwiazdę memów - Johna Cenę.

Legion samobójców 2 pod okiem Jamesa Gunna ma być znacznie lepszym filmem niż poprzednik. Ostatnio informowaliśmy, że w obsadzie nie zobaczymy Willa Smitha, który zrezygnował z roli Deadshota z uwagi na napięty kalendarz.

X-Men: Dark Phoenix na ostatecznym zwiastunie. FOX zapowiada historię!

Kim będzie John Cena w najnowszym filmie Legionu samobójców?

Dzisiaj serwis Variety donosi o kolejnej zmianie w obsadzie. John Cena, znany zapaśnik i gwiazda memów w Internecie, negocjuje z Warnerem swoją rolę w filmie. Oficjalnie nie potwierdzono, o którego antybohatera chodzi, ale dziennikarz przekazujący informację doprecyzował na Twitterze, że Cena przejmie rolę, która była szykowana dla Dave'a Bautisty.

O kogo chodzi? Wcześniejsze plotki mówiły o Peacemakerze, postaci, która w imię zachowania pokoju jest w stanie zabić bez skrupułów. Czy faktycznie Cena zagra tę postać, dowiemy się, gdy Warner ujawni oficjalną obsadę i pokaże nam zwiastun.

Oficjalnie, The Suicide Squad nie będzie kontynuacją, a rebootem. Warner chce się odciąć od poprzedniego dzieła. W filmie powrócą Jai Courtney (Kapitan Bumerang), Viola Davis (Amanda Waller). Zobaczymy też Idrisa Elbę w prawdopodobnie roli Deadshota.

Źródło: https://variety.com/2019/film/news/john-cena-suicide-squad-2-1203191618/

Tagi: DC Comics legion samobójców 2