Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.04.2019 09:17
Reggie Fils-Aime koniec
1295V

Reggie Fils-Aime pożegnał się z Nintendo. Zobaczcie upominki

Lubiany przez fanów Reggie Fils-Aime przeszedł 15 kwietnia na emeryturę. Były prezes amerykańskiego oddziału Nintendo podzielił się w związku z tym paroma gadżetami, które otrzymał.

Reggie Fils-Aime rozpoczął pracę w Nintendo w grudniu 2003 roku. Przez wiele lat mężczyzna zajmował w amerykańskim oddziale firmy stanowisko prezesa. 15 kwietnia 2019 roku Fils-Aime przeszedł na emeryturę a na stanowisko CEO zastąpił go Doug Bowser.

Mortal Kombat 11 wygląda dobrze na Switch

Reggie Fils-Aime był i jest uwielbiany przez fanów Nintendo przede wszystkim za poczucie humoru, serdeczność i pasję do grania.

Fils-Aime zachowuje się również teraz z klasą, publikując zdjęcia pamiątek, które otrzymał w momencie odchodzenia z Nintendo. Mężczyzna pochwalił się, że otrzymał m.in. działającego Virtual Boya i statuetkę Mario. "To koniec pewnej ery" - napisał na Twitterze Fils-Aime.

Jednym z najlepszych upominków jest prezent od Geoffa Keighleya, zamówiony u rysownika Sama Spratta. Grafikę w pełnej rozdzielczości możecie zobaczyć poniżej, w naszej galerii.

Tagi: Nintendo reggie-fils aime usa