Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.04.2019 17:48
Mortal Komba 11 główni bohaterowie
1500V

Mortal Kombat 11. Gra pozwoli na zakup kosmetycznych elementów za prawdziwe pieniądze

Mortal Kombat 11 tuż za rogiem, a tymczasem dowiedzieliśmy się, że w grze pojawi się płatna waluta premium, która pozwoli na zakup kosmetycznych przedmiotów. 

Mortal Kombat 11 zapowiada się wyśmienicie. NetherRealm Studios kolejny już raz zaserwuje nam niezwykle brutalną i satysfakcjonującą rozgrywkę. Niedawno twórcy poinformowali fanów, że w grze nie zastaniemy lootboxów. 

Mortal Kombat 11 bez loot boxów i w 60 fps na Switch. Ed Boon odpowiada na ponad 100 pytań

Nie obędzie się jednak bez waluty premium. NetherRealm ujawniło w najnowszym odcinku "Kombat Kast", że pojawi się ona w Mortal Kombat 11. Została nazwana "Kryształami Czasu" i oprócz zdobywania jej poprzez grę, będzie możliwa do kupienia za realne pieniądze

Waluta nie będzie mogła być użyta do zakupu sprzętu, który w jakiś sposób wpłynie na rzeczywiste umiejętności, bądź ruchy postaci. Posłuży ona do zakupu skórek, kosmetycznych narzędzi, animacji wstępu oraz zwycięskich poz

Twórcy podkreślają, że nic w grze nie będzie wymagało wydania przez nas prawdziwej gotówki. "Kryształy Czasu" będą mogły być użyte tylko i wyłącznie jako ewentualne "skrócenie sobie drogi do różnych rzeczy". 

Mortal Kombat 11 zadebiutuje już 23 kwietnia 2019 roku!

Warto przeczytać:

Źródło: https://www.dualshockers.com/mortal-kombat-11-paid-premium-currency/

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.