Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2019 09:59
The Simpsons Disney+
734V

The Simpsons w Disney+. Twórcy przygotowali zabawny spot

Disney ujawnił konkretne informacje dotyczące usługi VOD. Widzowie mogą liczyć na między innymi wszystkie sezony serialu animowanego „The Simpsons” i z tej okazji możemy spojrzeć na zapowiedź wielkiej współpracy.

„The Simpsons” to jedna z legend FOX-a. Serial jest przygotowywany od 1989 roku i systematycznie cieszy się fantastycznym zainteresowaniem. Za przygotowanie serialu odpowiada Matt Groening, który stworzył także „Futuramę” oraz „Rozczarowanych” dla Netflix.

Szczegóły Disney+

Dzisiaj możemy potwierdzić ważną wiadomość. „The Simpsons” będzie kontynuowane, a 30 sezonów serialu trafi w dniu premiery na Disney+ - jest to ważna wiadomość, która pokazuje, że Bob Iger ma wielkie plany związane z tym uniwersum.

Nikt oczywiście nie obawiał się, że „The Simpsons” zniknie z anteny, jednak pojawiały się głosy, według których zabawna rodzinka zostanie odsunięta od platformy Disney+ i będzie dostępna wyłącznie w stacji FOX.

Na szczęście tak nie będzie, a dzięki tej decyzji „The Simpsons” będzie mogło trafić do wszystkich zainteresowanych widzów. Warto tutaj zaznaczyć również, że serial animowany może zaprezentować koncepcję Disneya – najważniejsze produkcje FOX-a mogą bez przeszkód wylądować na VOD.

Tagi: Disney Disney+ The Simpsons