Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.04.2019 13:18
mortal kombat 11 kollector
2132V

Kollector w Mortal Kombat 11 potwierdzony

Netherrealm potwierdziło nam kolejną postać w Mortal Kombat 11. Kollector, bo o nim mowa, obecny był w wycieku sprzed kilku tygodni, więc jego obecność nie powinna być zaskoczeniem.

Netherrealm w Mortal Kombat 11 miesza stare z nowym i mowa tu nie tylko o postaciach, ale przede wszystkim o warstwie fabularnej gry. Ta opiera się na motywie dwóch osi czasowych, łączących w sobie stare i nowe wersje obecnych w grze postaci.

Mortal Kombat 11 (PS4, Xbox One, Switch, PC). Premiera, cena, edycje kolekcjonerskie

Kollector jest wiernym sługą Outerworld. Jedyne co go interesuje to bogactwo i zrobi wszystko, włącznie z zabiciem, by swój status zachować. Startując z ubóstwa, szybko osiągnął swój znaczący status dzięki nielegalnym działaniom, co znalazło uznanie w oczach Shao Kahna.

Jednak gdy Kahn zginął, a Kotal Kahn postanowił wyplenić korupcję i zło z rządzonego przez siebie królestwa, Kollector popadł w niełaskę. Po latach ukrywania powrócił i pragnie zemsty.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje już 23 kwietnia na PS4, PC i Xboksie One. Wersja na Switcha została przesunięta i pojawi się w maju tego roku. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii o MK11, to polecamy tekst po ostatniej becie.

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios nintendo switch pc PlayStation 4 Warner Bros. wideo Xbox One