Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.04.2019 10:42
Life is Strange 2 Episode 1
756V

Epizody Life is Strange 2 wreszcie kupimy osobno

Life is Strange 2 długo po premierze pierwszego epizodu, wreszcie będziemy mogli kupować normalnie, tj. osobno każdy odcinek drugiego sezonu.

Life is Strange 2 zostało do tej pory ciepło przyjęte. Dwa pierwsze epizody są oceniane dosyć dobrze, samo studio jest zadowolone ze sprzedaży. Co prawda ostatnio pojawiła się rysa w postaci planu wydania pozostałych epizodów, ale gracze jakoś to przeboleli.

Komisja Europejska rusza do walki ze Steam i innymi wydawcami. Gry będą droższe

Wczoraj Dontnod ogłosiło, że naprawia swój kolejny błąd. O co chodzi? Do tej pory nie było opcji kupna poszczególnych epizodów Life is Strange 2 osobno. Mogliśmy kupić ten pierwszy i później pozostawała opcja kupna całego sezonu. Nie każdemu się to podobało, gdyż nie każdy był od razu nakręcony na całość.

Od teraz, każdy epizod Life is Strange 2 jest dostępny do kupienia osobno, jak i w przepustce sezonowej na starych zasadach. Studio jednocześnie wypuściło teaser trzeciego epizodu, który pojawić ma się 9 maja tego roku.

Nie wiecie, czy warto zagrać? Zerknijcie do naszej recenzji pierwszego epizodu Life is Strange 2, a później możecie nadrobić recenzję drugiego epizodu.

Tagi: Dontnod Entertainment Life is Strange 2 pc PlayStation 4 Square Enix wideo xbox one