Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2019 15:09
Venom HBO GO
7572V

Venom wkrótce na HBO GO. Platforma przedstawia nadciągające hity

HBO opublikowało dwa materiały. Platforma przedstawia nowości z kwietnia oraz następne produkcje. Widzowie mogą liczyć na między innymi „Venoma” oraz „Deadwood”.

HBO w ostatnich miesiącach nie zawodzi. Stacja systematycznie wrzuca do swojej oferty ciekawe filmy, seriale oraz dokumenty, które jednocześnie debiutują na HBO GO. Dzisiaj firma postanowiła pochwalić się najbliższymi nowościami.

Materiały promocyjne z Gry o Tron zapowiadają dramatyczne zakończenie serialu

Kwiecień na HBO GO to między innymi: „Mission: Impossible – Fallout”, „Bez litości 2”, „Prawdziwy gangster”, „Gra o tron”, „Barry”, „Roswell: Nowy Meksyk”, „Szkoła zabójców”, „Cudotwórcy”, „Sprawa idealna, „Brutalna prawda”, „Leaving Neverland” czy też koncert Coldplay w Sao Paulo.

Nie będziemy się nudzić również w kolejnych tygodniach. Tutaj HBO nie potwierdza daty, jednak już wcześniej firma ujawniała premiery na kolejny miesiąc i tytułowała je „wkrótce”. Możemy w tej sytuacji liczyć, że między innymi „Venom” zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

Wkrótce na HBO GO trafi: „Kokainowy Rick”, „Venom”, „Deadwood”, „Gęsia skórka 2”, „Searching”, „Templariusze”, „Słodkie Kłamstewka: Perfekcjonistki”, „Wielkie Kłamstewka”, „Hiszpańska księżniczka”, „Czarnobyl”, „Euforia”. Warto zaznaczyć, że „Deadwood” i „Czarnobyl” są datowane na maj.

Tagi: Deadwood HBO HBO GO venom