Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2019 20:35
Mortal Kombat Tag Team Battles
1214V

Mortal Kombat 11 otrzyma limitowany Tag Team Battles

NetherRealm Studios ma spore plany na rozwój Mortal Kombat 11. W grze pojawią się między innymi drużynowe walki, jednak na początku wariant zabawy będzie dostępny w bardzo limitowanej formie.

Twórcy Mortal Kombat 11 nadal nie odsłonili wszystkich kart związanych z nadciągającą bijatyką. Autorzy planują przygotowanie między innymi dodatkowych wariantów zabawy, które mogą zachęcić do rozgrywki wielu graczy.

Mortal Kombat 11 – graliśmy w betę. Ed Boon nie zawiedzie fanów

Jednym z trybów z Mortal Kombat 11 od premiery jest Towers of Time – to właśnie tutaj natrafimy na szereg niestandardowych pojedynków, wśród których pojawią się Tag Team Battle.

Autorzy (przynajmniej na początku!) nie zamierzają wyciągnąć drużynowych starć do głównego menu, ale w Towers of Time natrafimy jeszcze na między innymi walki z wrogami wychodzącymi zza ekranu, czy też rywalizację na szczegółowo określonych zasadach.

W przypadku Tag Team Battles możemy płynnie (za pomocą prawego analoga) przeskoczyć pomiędzy postaciami, a nawet wykonać specjalne combosy! Autorzy nie zapomnieli także o dwuosobowych walkach z bossami (znane z Injustice 2), gdzie także tym razem otrzymamy możliwość współpracy. Tower of Time zapewni także formę rankingów – nasze poczynania będą podsumowywane i na koniec tygodnia zgarniemy sprzęt i przedmioty do personalizacji zawodników.

Deweloperzy podkreślają, że w dniu premiery Mortal Kombat 11 nie otrzyma kanapowej kooperacji, ale sytuacja może zmienić się po debiucie. Warto pamiętać, że gra będzie rozwijana przez wiele miesięcy.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2019/03/27/mortal-kombat-11-has-limited-tag-team-battles-in-single-player

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.