Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2019 15:17
The Silence na Netflix
1386V

The Silence na zwiastunie. Horror od twórcy Annabelle na Netflix

Netflix zaoferował swoim widzom kilka ciekawych horrorów, a już wkrótce miłośnicy tego gatunku zapoznają się z „The Silence”. Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun produkcji wyreżyserowanej przez Johna R. Leonettiego.

John R. Leonetti to amerykański reżyser filmowy, który pracuje w branży filmowej od 1984 roku. Mężczyzna miał okazję reżyserować „Annabelle”, ale w swoim czasie był operatorem przy między innymi: „The Mask”, „Mortal Kombat”, , czy też „The Butterfly Effect 2”. Twórca powraca po małej przerwie z nową produkcją dla Netflixa.

Undercover nowym serialem na Netflix

The Silence” trafi na serwery streamingowego giganta już 12 kwietnia. Produkcja została przygotowana na podstawie powieści Tima Lebbona o tym samym tytule – horror trafił do księgarń w 2015 roku i został doceniony przez wielu czytelników.

Film przedstawia rodzinę, która stara się odnaleźć schronienie w świecie atakowanym przez przerażające stworzenia. Bestie wykorzystują dźwięk do zlokalizowania ofiar, a na domiar złego bohaterowie natrafiają na specjalny kult, który chce wykorzystać wyostrzone zmysły jednej z bohaterek – 16-letnia Ally straciła słuch.

W produkcji wystąpią między innymi: Stanley Tucci, Kiernan Shipka, Miranda Otto, John Corbett, Kate Trotter oraz Kyle Breitkopf.

Tagi: film Netflix the silence