Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2019 12:46
Blades gameplay
1981V

The Elder Scrolls: Blades na rozgrywce. Gameplay pokazuje początek historii

Pierwsi gracze zapoznają się z The Elder Scrolls: Blades i produkcja wygląda interesująco. Nie będzie to pewno dobra propozycja dla wszystkich graczy, jednak sympatycy rozgrywki na smartfonach mogą szykować się na dobrą zabawę.

Na ubiegłorocznym E3 zapowiedziano The Elder Scrolls: Blades. Od środy produkcja jest dostępna w programie Wczesnego Dostępu i pierwsi gracze już mogą sprawdzać propozycję Bethesdy. Opinie dotyczące rozgrywki są pozytywne.

Na jakich smartfonach włączycie The Elder Scrolls: Blades? 

Bethesda zaprosiła pierwszych śmiałków do testowania The Elder Scrolls: Blades . Nie możemy tutaj oczywiście oczekiwać gry AAA porównywalnej do przykładowo The Elder Scrolls V: Skyrim, ale nowa odsłona zbiera pozytywne komentarze. Gracze chwalą walkę, poruszanie się po świecie, czy też oprawę.

Twórcy oczywiście podkreślają, że zamierzają stale rozwijać RPG-a oferując nowe wyzwania, czy też kolejne misje, a sam projekt ma angażować fanów mobilnej zabawy przez wiele następnych lat. Jeśli chcielibyście wypróbować The Elder Scrolls: Blades , to nadal możecie wyrazić chęć uczestnictwa w Early Access – autorzy systematycznie wrzucają na serwery kolejnych graczy.

Na materiale zobaczycie sam początek historii – zwróćcie uwagę na walkę, która nie polega na zwykłym klikaniu jednego przycisku.

Tagi: Bethesda Game Studios Bethesda Softworks The Elder Scrolls: Blades