Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2019 13:45
Nintendo Labo Okatazuke
1162V

Nintendo sprzedaje karton na kartony. Pojemnik dla Nintendo Labo

Jak poradzić sobie z kartonowym chaosem wyrządzonym przez Nintendo Labo? Wrzucić wszystkie papierowe graty do pudełka. Nintendo zachęca graczy do inwestowania pieniędzy w kartonowy box.

Nintendo systematycznie prezentuje nowe zestawy Nintendo Labo, więc pewnie niektórzy gracze mogą mieć problem z odpowiednim uporządkowaniem papierowych gadżetów. To właśnie z tego powodu do sprzedaży trafi Nintendo Labo Okatazuke.

Labo Toy-Con: 04 VR Kit z pierwszą prezentacją

20 kwietnia odbędzie się premiera specjalnego kartonu, którego cel jest bardzo prosty – mamy do niego włożyć kartonowe elementy z Nintendo Labo. Japończycy nazwali box „Okatazuke”, który możemy przetłumaczyć jako „sprzątanie” lub „organizowanie”.

Ma to sens? Pewnie dla kogoś tak. Za taką przyjemność trzeba zapłacić około 27 zł, co już w sumie nie wygląda tak przyjemnie, bo odnoszę wrażenie, że za podobną kwotę można wyrwać plastikowe pudełko, które choć nie otrzyma na boku napisu „Nintendo Labo”, to jednak w lepszy sposób zabezpieczy nasze Nintendo Labo.

Warto podkreślić – jeden Okatazuke pomieści jeden zestaw Nintendo Labo VR, więc jeśli chcecie wrzucić do kartonu dodatkowe gadżety, to musicie nabyć dodatkowe pudełko. Pełną prezentację japońskiej rewolucji zobaczycie poniżej.

Źródło: https://www.theverge.com/2019/3/26/18282893/nintendo-labo-cardboard-box-storage

Tagi: Nintendo nintendo labo nintendo switch