Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2019 10:04
Sekiro speedrun
2120V

Sekiro: Shadows Die Twice ukończone w 69 minut

From Software stworzyło wymagającą produkcję, jednak pierwsi gracze już teraz potrafią ukończyć tytuł w odrobinę ponad godzinę. Najnowszy speedrun wynosi 69 minut.

Nie brakuje opinii, według których Sekiro: Shadows Die Twice jest znacznie bardziej wymagające od poprzednich gier From Software. Autorzy postawili na nowe mechaniki walki, przez które teraz podczas każdego pojedynku musimy być skupieni. Mimo wszystko już teraz pojawiają się gracze zainteresowani ukończeniem tytułu w jak najszybszym tempie.

Poradnik do Sekiro: Shadows Die Twice

uhTrance pochwalił się swoim najnowszym wyczynem. Streamer przebiegł przez prawie całą grę, ubił kilku bossów i poznaje zakończenie Sekiro: Shadows Die Twice w zaledwie 69 minut. Jest to oczywiście możliwe tylko dzięki odpowiedniemu opanowaniu bohatera oraz kapitalnej znajomości produkcji.

Gracz doskonale wie, w którą stronę musi biec, omija pomniejszych przeciwników i skupia się tylko na najważniejszych elementach tytułu. Do takiego opanowania Sekiro: Shadows Die Twice trzeba poświęcić sporo czasu, ale jak widać uhTrance osiągnął taki kapitalny wynik już po zaledwie kilku dniach od premiery.

Teraz pozostaje tylko czekać na pierwszy speedrun, który zakończy się w mniej niż 60 minut... A jak tam wyglądają Wasze osiągi w Sekiro: Shadows Die Twice? ;)

Tagi: Activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice