Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2019 08:52
Wolfenstein: Youngblood bohaterki
1142V

Wolfenstein: Youngblood nadciąga. MachineGames przypomina o grze

Bethesda w ubiegłym roku potwierdziła przygotowanie Wolfenstein: Youngblood i od tego czasu czekamy na pełną prezentację produkcji. Gra może zostać wkrótce ujawniona, ponieważ MachineGames przypomina światu o historii dwóch bohaterek.

O markę Wolfenstein dba szwedzkie MachineGames. Twórcy systematycznie wysyłają Blazkowicza na niebezpieczne misje, ale już wkrótce otrzymamy grę, w której pogromca nazistów odegra drugoplanową rolę.

Nowe gry Bethesdy trafią jednak na Steama

W Wolfenstein: Youngblood wcielimy się w dwie córki Blazkowicza, które muszą odnaleźć zaginionego ojca – to właśnie na tym motywie opiera się nowa zajawka opublikowana przez MachineGames. Deweloperzy potwierdzają zaginięcie herosa.

Pojawienie się tego teasera przed PAX East nie jest prawdopodobnie przypadkowe. Wolfenstein: Youngblood ma trafić na rynek w 2019 roku, więc najwyższy czas na pokazanie gry i rozpoczęcie kampanii marketingowej.

W niedalekiej przyszłości powinniśmy spojrzeć na pełny zwiastun oraz fragment rozgrywki, który przedstawi gameplay w kooperacji. Trudno powiedzieć, czy taka forma zabawy w uniwersum Wolfenstein ma rację bytu, ale dobrze, że Bethesda nie rezygnuje z tej marki.

Czekacie na Wolfenstein: Youngblood?

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda MachineGames Wolfenstein: Youngblood