Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2019 10:54
Final Fantasy XV Episode Ardyn
705V

Final Fantasy XV Episode Ardyn na niezłym zwiastunie premierowym

Square Enix zachęca do ostatniego rozszerzenia przygotowanego z myślą o Final Fantasy XV. Gracze w końcu poznają całą prawdę o Ardynie i otrzymają lepszy wgląd w całą opowieść z najnowszej odsłony Final Fantasy

Final Fantasy XV trafiło na rynek pod koniec 2016 roku. Gra od tego czasu została znacząco rozbudowana – twórcy przygotowali tryb sieciowy, zadbali o kilka małych dodatków przedstawiających losy poszczególnych bohaterów, ale w końcu od dzisiaj możemy poznać historię Ardyna.

Dissidia Final Fantasy NT otrzyma kolejną postać

Ardyn jest głównym antagonistą Final Fantasy XV, który również odegrał znaczącą rolę w filmie Kingsglaive: Final Fantasy XV. Jest to bez wątpienia bardzo ciekawa postać, która nie otrzymała w głównej osi fabularnej odpowiedniego czasu, więc wielu fanów gry ucieszyło się na wieść o przygotowaniu dodatkowego DLC.

Możemy jedynie żałować, że wszystkie aktualnie wydane dodatki są skromne. Twórcy zapowiadali za każdym razem nowe mechaniki, ciekawe spojrzenie na postacie, a czasami wydarzenia można było poznać w około 60 minut.

Teraz pozostaje szykować się na zapowiedź pełnoprawnej kontynuacji. Jak wiadomo Final Fantasy XVI już powstaje, jednak trudno powiedzieć, kiedy zobaczymy produkcję w akcji. Akurat w tym wypadku Square Enix nie musi się śpieszyć – lepiej zobaczyć tytuł w zaawansowanej fazie powstawania, niż kolejny raz czekać kilka lat na premierę.

Tagi: Final Fantasy XV Final Fantasy XV: Episode Ardyn Square Enix