Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2019 13:26
Samsung Galaxy Fold
1445V

Samsung Galaxy Fold w Polsce. Znamy datę premiery

Entuzjaści nowoczesnych technologii nie będą zmuszeni do sprowadzania Samsunga Galaxy Fold z przykładowo Wielkiej Brytanii. Samsung wrzuci na rodzimy rynek składany sprzęt i już wkrótce zainteresowani złożą zamówienia przedpremierowe.

Podczas prezentacji Samsunga Galaxy Fold nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących premiery. Firma podkreśliła, że urządzenie ma trafić na rynek w przeciągu następnych miesięcy i dopiero teraz otrzymaliśmy pierwsze szczegóły.

Samsung Galaxy Fold vs. Huawei Mate X

26 kwietnia ruszą zamówienia przedpremierowe na Samsunga Galaxy Fold – dość niespodziewanie na liście krajów, w których smartfon pojawi się od dnia debiutu znajduje się Polska! Sprzęt trafi do pierwszych klientów już 3 maja.

Jest to naprawdę przyjemna wiadomość dla gadżeciarzy, którzy mają przygotowane pieniądze na składaka Samsunga. Nie znamy oczywiście ostatecznej ceny, jednak urządzenie zostało wyceniony przez korporację na 2000 euro, czyli około 8570 zł... Warto podkreślić, że w tej cenie klienci otrzymają także słuchawki Galaxy Buds, specjalne etui oraz roczną gwarancję Samsung Care+.

Propozycja zaintryguje pewnie wyłącznie klientów, którzy mogą faktycznie wydać blisko 9000 zł na nowy smartfon, ale możemy mieć jednocześnie nadzieję, że Samsung Galaxy Fold trafi na wystawę do większych sklepów Samsunga... A sprawdzenie tej zabawki w akcji może okazać się już kuszącą propozycją.

Tagi: Samsung Samsung Galaxy Fold smartfony