Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2019 11:16
PlayStation Plus promocja
7309V

PlayStation Plus jeszcze taniej. Dodatkowa promocja na usługę Sony

Od połowy miesiąca gracze mogą nabyć PlayStation Plus w promocji, ale dzięki najnowszej ofercie zainteresowani ponownie obniżą cenę usługi za 12-miesięczny abonament. Poznajcie szczegóły.

Od 15 marca PlayStation Plus wylądowało w promocji, dzięki której różne sklepy sprzedawały usługę za około 179-185 zł. Empik postanowił podbić cenę i dzięki najnowszej promocji firma pozwala obniżyć cenę o kolejne 10 zł.

Marcowa oferta PlayStation Plus

PlayStation Plus jest dostępne w Empiku za 170 zł jeśli chcecie uzyskać taką kwotę, musicie wykorzystać kod rabatowy „wiosna19”. W tej sytuacji zamiast 60 zł obniżki, skorzystacie z rabatu sięgającego 70 zł.

Nie jest to wielka różnica, jednak jeśli akurat czekaliście z kupieniem PlayStation Plus do dzisiaj, to możecie zainteresować się ofertą – to zawsze 10 zł, które zainwestujecie na nowe produkcje.

Warto na pewno wspomnieć, że PlayStation Plus wciąż oferuje Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz The Witness, a już w środę-czwartek poznamy dwie produkcje przygotowane na kwiecień. Tytuły trafią do usługi w przyszłym tygodniu.

Źródło: https://zeropln.antyweb.pl/promotion/playstation-plus-12-miesiecy-170-zl/

Tagi: playstation plus Promocja PS+