Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.03.2019 09:57
Sekiro: Shadows Die Twice
1299V

PC-towe Sekiro z pierwszymi modami. Gracze mogą cieszyć się odblokowaną płynnością gry

Pierwsze mody do Sekiro: Shadows Die Twice na PC pojawiły się już w trakcie tego weekendu. Na początek mamy ich niewiele, ale część z nich znacząco poprawia komfort gry.

Okazało się, że modyfikowanie Sekiro: Shadows Die Twice na Pc jest równie łatwe, co gry z serii Dark Souls. Dzięki wypuszczeniu Sekiro Mod Engine, szybko zaczęły powstawać pierwsze modyfikacje gry From Software.

Sekiro: Shadows Die Twice. Trzeci najlepszy start wśród japońskich gier na Steam

Mod Engine do pobrania jest z tego miejsca. Pozwala on na stworzenie modyfikacji, jakich zapragną użytkownicy. Na początek udostępniono ich parę. Jednym z nich jest coś tak prostego, jak ikonki DualShocka 4 w grze, co jest przydatne, gdy ktoś gra na PC za pomocą DS4.

Kolejnym modem i to znacznie ważniejszym jest ten, który zdejmuje blokadę klatek na sekundę, pozwalając wyciągnąć z gry tyle, ile potrafi wasza karta graficzna. Najnowszą wersję pobierzecie z tego miejsca.

Sekiro Moonlight Sword

Wizualne mody? Na początek tylko wrzucony do gry Moonlight Sword, znany z poprzednich gier From Software. Więcej modyfikacji (pliki ReShade) możecie znaleźć na NexusMods.

Tagi: Activision From Software pc Sekiro: Shadows Die Twice