Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.03.2019 20:01
Yoshi's Crafted World
735V

Yoshi's Crafted World. Nintendo prezentuje tryb kooperacyjny

Yoshi's Crafted World to prawdziwy must-have dla fanów produkcji Nintendo. Zainteresowani mogą zapoznać się z trybem kooperacyjnym.

Premiera Yoshi's Crafted World, więc Nintendo coraz chętniej pokazuje nam kolejne elementy nadchodzącej gry. Tym razem, poprzez wideo z serii Nintendo Minute, zaprezentowano fanom rozgrywkę w kooperacji.

Yoshi's Crafted World będzie skrywało wiele tajemnic

Prowadzący próbują przejść jeden z poziomów jak najbardziej szczegółowo, dążąc do pełnego zaliczenia go w trybie kooperacji. Warto w tym miejscu wspomnieć, że każdy etap składa się z dwóch stron, zwyczajnej oraz odwróconej. 

Na filmie możemy zobaczyć wyjątkowe skórki, które będzie "przyodziewał" nasz słodki bohater. Podczas grupowej rozgrywki, każdy z graczy będzie mógł sam wybrać styl swojego Yoshi'ego. Część skórek dostępna będzie tylko za pośrednictwem specjalnych figurek amiibo, ale nie będą one wymagane do pełnego zaliczenia gry

Yoshi's Crafted World trafi na Nintendo Switch już 29 marca. Jeśli wciąż nie zdecydowaliście się na zakup gry, to przypomnę, że od zeszłego miesiąca dostępne jest demo, które powinno rozwiać wszelakie wątpliwości. 

Tagi: Good-Feel Nintendo Yoshi's Crafted World