SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2019 18:33
Brie Larson sklep z jednorożcami
1285V

Sklep z jednorożcami na Netflix. Film w reżyserii Brie Larson

Brie Larson nim założyła strój Kapitan Marvel postanowiła sprawdzić swoje umiejętności w roli reżysera. Zwyciężczyni Oscara za „Najlepszą aktorkę pierwszoplanową” przygotowała film dla Netflix, a nawet zdecydowała się wystąpić w „Sklepie z jednorożcami”.

Brie Larson nie może narzekać na brak pracy, jednak w ostatnich dniach świat mówi tylko o jej najnowszej roli – kobieta założyła strój superbohaterki i wystąpiła w „Kapitan Marvel”. Nie będziemy musieli długo czekać na kolejny pokaz jej umiejętności, ponieważ już wkrótce na Netflix trafi „Sklep z jednorożcami”.

Netflix kwiecień. Pełna lista filmów i seriali

„Sklep z jednorożcami” to ciekawa produkcja, ponieważ Brie Larson miała okazję wcielić się w główną bohaterkę, a jednocześnie usiadła na stołku reżysera. Było to bez wątpienia ciekawe doświadczenie, które powinno wpłynąć na jej karierę.

Larson tym razem wskoczy w buty Kit, czyli młodej kobiety, która otrzymuje niepowtarzalną szansę i może spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. W filmie wystąpi także między innymi Samuel L. Jackson („Pulp Fiction”, „1408”, „Nienawistna ósemka”, „Jumper”).

Czy to może się udać? Pierwszy zwiastun wygląda przyzwoicie. Pewnie nie będzie to najmocniejsza produkcja platformy, jednak sympatycy Larson mogą zainteresować się opowieścią. Premiera została zaplanowana na 4 kwietnia.

Tagi: Brie Larson netflix sklep z jednorożcami