SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2019 17:43
Logo Discovery: Diesel Brothers
412V

Discovery: Diesel Brothers trafi w Polsce do pudełek. Gra na podstawie znanego programu

Miłośnicy marki Diesel Brothers mogą szykować się na sporą przyjemność. Już wkrótce do Polski trafi gra na podstawie znanego programu i zainteresowani zgarną egzemplarz w pudełku oraz unikatową bandanę.

Diesel Brothers to program przygotowany przez Discovery, który zadebiutował w 2016 roku i po wielu miesiącach oczekiwań, gracze w końcu otrzymają możliwość wcielenia się w swoich ulubionych bohaterów. Discovery: Diesel Brothers to produkcja stworzona przez Code Horizon.

The Dark Pictures: Man of Medan w planie wydawniczym Cenegi

12 kwietnia odbędzie się premiera Discovery: Diesel Brothers. Gra będzie od premiery dostępna w fizycznej oraz cyfrowej dystrybucji – jeśli zdecydujecie się na pudełko, to otrzymacie bandanę z logo Diesel Brothers! Wydawca zapewnił także cyfrowe dodatki – po aktywacji gry na platformie Steam do 26 kwietnia włącznie otrzymacie zestaw przedmiotów kosmetycznych.

W Discovery: Diesel Brothers śmiałkowie spędzą godziny w warsztacie, gdzie będą przerabiać metalowe demony, by następnie wypróbować je na torze. Twórcy przygotowali rozbudowane tryby, a nawet pozwolą na sprawdzenie zmagań sieciowych.

Tak prezentują się cechy gry:

  • NA PODSTAWIE SERII TV DISCOVERY: Gra oparta jest na telewizyjnej serii Discovery.
  • MULTIPLAYER: Zaproś do garażu trzech przyjaciół. Każdy z was wybierze niepowtarzalnego bohatera i zanurzy się w świat Diesel Brothers.
  • PRZETESTUJ POJAZD: Dopasuj osiągi swojej ciężarówki, aby wykręcić najlepsze wyniki i zdominować przeciwników podczas wyścigów online.
  • WSPARCIE DLA MODÓW: Pokaż nam swoje umiejętności i pomóż zbudować największy w historii symulator tuningu samochodów.
  • TONY CZĘŚCI DO PRZERÓBEK: Wybierz dowolną część w samochodzie terenowym i wymień na inną, jaką tylko zechcesz. Zbuduj swojego unikalnego pick-upa i podziel się nim z resztą świata.
  • POLOWANIE NA ZŁOMOWISKU: Jeśli części w sklepie są zbyt drogie, idź na złomowisko i spróbuj znaleźć kilka używanych. Jeśli masz szczęście, znajdziesz również wrak, który warto odbudować.
  • SZCZEGÓŁOWE MODELE: Każdy pojazd i każda część jest tak realistyczna, jak to tylko możliwe. Dzięki grze opartej na Unreal Engine 4 osiągnięto znacznie lepsze efekty wizualne niż w poprzednich grach studia.
  • ZNAKOWANIE: Wybierz swoje ulubione kolory i pokaż nam swój talent. Jeśli malowanie ci nie wystarczy, użyj systemu naklejek. Umieść kilka warstw, aby stworzyć niepowtarzalne wzory.

Pełną prezentację rozgrywki zobaczycie na poniższym zwiastunie. Discovery: Diesel Brothers otrzyma polskie napisy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega code horizon Discovery: Diesel Brothers