SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.03.2019 22:41
Steam dostanie nowy wygląd
1741V

Kompletny redesign Steama

Valve długo zapowiadało kompletny redesign Steama i aplikacji na PC. W trakcie GDC pokazano nam wreszcie, jak zmieni się ich sklep. I będą to zmiany znaczące.

Kilka tygodni temu, Valve zapowiadało kolejną transzę zmian na Steamie. Ujawniono wtedy, że doczekamy zupełnie nowego wyglądu karty gier oraz naszej biblioteki. W trakcie GDC ujawniono też zmiany, które dotkną stronę sklepu.

Valve podejmie walkę z bombardowaniem gier negatywnymi recenzjami

Biblioteka naszych gier doczeka się zupełnie nowego wyglądu. Zmieni się układ informacji, pojawi się zakładka z wydarzeniami, gdzie wylądują wpisy od dewelopera na temat aktualizacji i ewentualnych akcji promocyjnych związanych z grą.

Osoby, które będą chciały, dostaną możliwość zapisania się do powiadomień w Steamie/mailowo, by wiedzieć o nadchodzących wydarzeniach w grach.

Same tytuły będziemy mogli łatwo filtrować, korzystając z tagów, tworząc własne kolekcje gier, co pozwoli osobom z gigantyczną kolekcją zarządzać całością w łatwy sposób.

Zmiany wprowadzone przez Valve mają pojawić się w ciągu najbliższych miesięcy. Jest to kolejny krok w kierunku ogromnych zmian, które zapowiedziano kilka miesięcy temu. Oczywiście można nadal twierdzić, że Valve nic nie robi, ale to nie broni się w starciu z rzeczywistością.

Źródło: https://www.gameinformer.com/gdc-2019/2019/03/20/valve-plans-steam-facelift-with-library-redesign-new-events-page

Tagi: steam valve