Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2019 20:33
Postacie z Life is Strange 2
1391V

Zakończenie Life is Strange 2 zobaczymy w grudniu. Gracze są wściekli

Dontnod Entertainment nie zamierza śpieszyć się z wydawaniem kolejnych epizodów Life is Strange 2. Wielkie zakończenie opowieści zobaczymy dopiero pod koniec roku. Studio będzie systematycznie prezentować kolejne fragmenty opowieści.

Dontnod Entertainment ma za sobą bardzo udane miesiące. Twórcy zaoferowali świetne Life is Strange, mocnego Vampyra i teraz deweloperzy skupiają się na rozwoju Life is Strange 2.

Oferta Tygodnia na Xbox Live. Blisko 200 gier z Xbox One i Xbox 360 w promocji

Początek Life is Strange poznaliśmy we wrześniu ubiegłego roku. Studio kontynuowało historię w styczniu i aktualnie poznaliśmy zaledwie dwa z pięciu zaplanowanych odcinków. Deweloperzy nie zamierzają trzymać graczy w niepewności i opublikowali cały harmonogram premier:

Problem jest w tym wypadku jeden – koniec Life is Strange 2 zobaczymy dopiero w grudniu, więc w zasadzie klienci, którzy kupili tytuł w dniu premiery, będą zmuszeni zaczekać na finał ponad 12 miesięcy...

Fani oczywiście nie są zadowoleni z tej sytuacji, jednak trudno w zasadzie liczyć, by zespół odpowiedzialny za grę mógł zmienić plany. Autorzy dopiero opracowują kolejne epizody i dopiero po zakończeniu prac oraz dokładnym sprawdzeniu plików, poszczególne fragmenty historii trafią do zainteresowanych.

Źródło: Twitter

Tagi: Dontnod Entertainment Life is Strange 2 Square Enix