Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2019 19:38
Deadwood
847V

Film Deadwood na pierwszym zwiastunie. HBO zapowiada wielki powrót

HBO w latach 2004-2006 emitowało serial „Deadwood”. Stacja nie zdecydowała się na przygotowanie kolejnych sezonów historii, jednak widzowie mogą przygotować się na film. Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy materiał promujący produkcję.

Deadwood” w swoim czasie był doceniony za świetną historię, ciekawych bohaterów oraz dobre przedstawienie realiów. HBO nie zamierza pracować nad kolejnymi odcinkami serialu, ale zamiast tego już 31 maja odbędzie się premiera filmu.

HBO GO zapowiada hity

Akcja „Deadwood” została umiejscowiona w 1882 roku, gdy mieszkańcy tytułowego miasta spotykają się na wielkiej uroczystości. Akcja serialu odbywała się w latach 1875-1876, więc możemy liczyć na rozwinięcie niektórych wątków.

Carolyn Strauss – producentka filmu – w swoim czasie zapowiedziała, że film „Deadwood” ma pokazać przemijający czas i niektórzy bohaterowie przejdą sporą metamorfozę. Widzowie mogą liczyć na interesujący pokaz miasta, które również zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat.

Pierwszy materiał nie mówi za wiele, ale w Sieci nie brakuje zachwytów nad prezentacją, więc podejrzewam że wiele w tym wypadku zależy od znajomości pierwotnej historii. Oglądaliście serial na HBO?

Tagi: