Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.03.2019 10:48
Avengers: Koniec gry to "wielki finał 22 filmów"
2712V

Avengers: Koniec gry to "wielki finał 22 filmów"

Po efektownej zajawce Avengers: Koniec gry doczekało się aktualizacji oficjalnej strony.

Oficjalna strona Marvela dorobiła się nowego wpisu dotyczącego szykowanego filmu Avengers: Koniec gry. W witrynie umieszczono następującą, krótką zapowiedź fabuły z rzeczonego filmu (na szczęście nie ma tu spoilerów):

Amazon zdradził cenę Huawei P30

"Straszny tok wydarzeń, wprawiony w ruch przez Thanosa, co zniszczyło połowę wszechświata i przerzedziło szeregi drużyny Avengers, sprawia, że pozostali wojownicy ruszają do ostatniego starcia w Avengers: Endgame, czyli wielkim finale serii 22 filmów".

Skąd wzięły się aż 22 filmy? Producenci odnoszą się w tym miejscu do wszystkich filmów z Marvel Cinematic Universe, zaczynając od Iron Mana z 2008 roku.

Przy okazji warto wspomnieć, że wiele z wydarzeń w ujawnionych w zwiastunie, nie pojawi się w kinie. Anthony Russo powiedział już, że pewne fragmenty dotyczące fabuły zostały tam "zmanipulowane", aby nie zdradzać fanom wydarzeń z Avengers: Koniec gry.

Avengers: Koniec Gry trafi do kin 26 kwietnia. Po dużym sukcesie komercyjnym Kapitan Marvel można spodziewać się znów tłumów w kinach. 

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/03/21/marvel-reveals-avengers-endgame-plot-synopsis

Tagi: Avengers film kino