Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.03.2019 08:52
gogle VR od HP Reverb
548V

HP Reverb to kolejne gogle wirtualnej rzeczywistości

HP Reverb są kolejnymi goglami do wirtualnej rzeczywistości, które będą chciały uszczknąć kawałek tortu dla siebie. Czy im się uda? Specyfikację mają interesującą.

Gogle HP Reverb na papierze wyglądają imponująco, cena również nie jest najgorsza. HP postanowiło stworzyć sprzęt i sprzedawać go za $599, co jest względnie dobrą ceną, gdy popatrzymy na specyfikację.

Oculus Rift S zaprezentowany. Cena i szczegóły nowych gogli VR

Dostajemy sprzęt z wyświetlaczem 4K (4320x2160 pikseli), co daje 2160x2160 pikseli na oko. Co prawda to mniej niż oferuje Pimax 8K, ale więcej niż Vive Pro, nie mówiąc o pozostałej konkurencji na rynku. W zestawie z urządzeniem dostaniemy też dwa kontrolery.

W sprzęcie zastosowano ekrany LCD o przekątnej 2,89 cala, odświeżaniem na poziomie 90 Hz oraz kącie widzenia 114 stopni. Do gogli podłączymy słuchawki stereofoniczne, a sam sprzęt posiada wbudowany mikrofon oraz nadajnik Bluetooth, z którym parujemy kontrolery.

HP Reverb

Sprzęt waży około pół kilograma, charakteryzuje się prostym designem i przyjemnymi w użytkowaniu materiałami. W wersji Professional za $649 dostaniemy dodatkowo zmienną wkładkę oraz kabel do połączenia z HP Z VR Backpack.

HP Reverb do sprzedaży trafi już w kwietniu tego roku.

Źródło: https://uploadvr.com/hp-reverb-vr-4k-599/

Tagi: HP hp reverb wirtualna rzeczywistość