Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.03.2019 11:43
Samsung Galaxy Fold
2720V

Samsung Galaxy Fold z wyraźnym zagięciem wyświetlacza w miejscu składania smartfona

Czy technologia składanych smartfonów nie jest jeszcze do końca dopracowana? Pojawiają się sygnały, że z Samsung Galaxy Fold mogą występować pewne problemy.

Pomysł rozkładanego wyświetlacza w smartfonie jest świetny, ale pojawiają się sygnały, że taki patent może nie być pozbawiony wad (przynajmniej na tym etapie rozwoju).

Huawei mówi o smartfonach składanych za 500 euro

W Sieci pojawił się filmik, w którym widać wyraźnie zagięcie w miejscu zginania się Samsung Galaxy Fold. Niestety zagięcie jest widoczne nawet na filmiku w kiepskiej jakości, który wykonał użytkownik phoneoftime. W rzeczywistości wygląda to pewnie znacznie gorzej.

Nie wiemy czy phoneofatime posiada już finalną wersję Galaxy Fold, czy tylko prototyp. Nawet Samsung przyznał jednak, że po pewnej ilości zamknięć smartfona na ekranie widoczne będzie zagięcie. Samsung twierdzi, że stanie się to po ok. 200 tysiącach zamknięć sprzętu, ale informatorzy Bloomberga ujawnili, że dzieje się to znacznie szybciej, już po kilku tysiącach zamknięć Galaxy Fold.

Galaxy Fold ma kosztować ok. 2000 dolarów. Przy okazji warto wspomnieć o zapowiedziach Huawei, które twierdzi, że w ciągu 2 lat wprowadzi na rynek składane smartfony kosztujące ok. 1000 euro.


Źródło: https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-fold-hands-on-video-967098/

Tagi: galaxy fold Huawei Samsung Samsung Galaxy Fold