SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2019 16:38
Anthem wstaje z kolan
1051V

Anthem nie powiedziało ostatniego słowa. BioWare zapowiada wielką pracę nad rozwojem gry

Anthem ma w niedalekiej przyszłości powrócić na szczyt. BioWare nie jest zadowolone z premiery, ale jednocześnie deweloperzy obiecują, że gra nie powiedziała ostatniego słowa. Twórcy będą stale pracować nad rozwojem produkcji.

Casey Hudson opublikował kolejną notkę na blogu BioWare. Szef studia podkreśla, że ostatnie tygodnie to dla jego zespołu prawdziwa, szalona jazda. Twórcy nie byli gotowi na niektóre niedogodności.

Ważne zmiany w Anthem

Anthem to coś nowego dla BioWare. Deweloperzy pierwszy raz postawili na sieciową produkcję nastawioną na strzelanie i premiera gry była przepełniona licznymi problemami, które ujawniły się dopiero w dniu debiutu. Hudson zaznaczył, że niektóre błędy pojawiły się w momencie, gdy na serwerach pojawiło się miliony graczy.

„W ciągu pierwszych tygodni nasz zespół ciężko pracował nad ulepszeniem gry, dostarczając ponad 200 ulepszeń przez poprawki i aktualizacje, usprawniając stabilność, loot, progresję, personalizację i więcej.”

BioWare nadal będzie słuchać opinii graczy, chce mieć pewność, że każdy element spełni oczekiwania społeczności i wkrótce na serwerach pojawią się kolejne łatki ulepszające wypadający z przeciwników sprzęt, rozwój bohaterów, czy też wydajność tytułu.

Anthem nie tylko otrzymuje usprawnienia. Deweloperzy rozwijają także nową zawartość która ma pokazać „do czego tak naprawdę jest zdolne Anthem”. Gracze mogą wyczekiwać serii wydarzeń w otwartym świecie, rozszerzenia opowieści, nowych funkcji, czy też konkretnego Kataklizmu, który zadebiutuje wiosną.

Studio rozumie sceptycyzm, słyszy krytykę oraz wątpliwości, ale nadal chce pracować nad znaczącym rozwojem Anthem.

Źródło: BioWare

Tagi: aktualizacja Anthem BioWare Electronic Arts