Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2019 18:17
Apex Legends Battle Pass 1
2052V

Apex Legends Wild Frontier w szczegółach! Battle Pass, 1 sezon oraz nowości

Koniec wróżenia z fusów. Respawn właśnie potwierdziło ostateczne informacje dotyczące pierwszego sezonu Apex Legends. Zabawa rozpocznie się już jutro i właśnie otrzymaliśmy konkretne informacje dotyczące zawartości.

Zdecydowanie za długo czekaliśmy na tę wiadomość. Pierwszy sezon rozgrywek w Apex Legends nosi tytuł Wild Frontier i zmagania rozpoczną się jutro. Gracze mogą liczyć na sporo atrakcji oraz zupełnie nowego bohatera.

Respawn banuje sprzęt, a nie tylko pojedyncze konto

W dniu premiery Apex Legends poznaliśmy pierwsze informacje dotyczące planów rozwoju. Deweloperzy potwierdzili chęć wrzucania do gry nowej zawartości już w marcu i wciąż czekaliśmy na szczegóły.

Apex Legends będzie rozwijane przez sezony – w każdym otrzymamy „mnóstwo dodatkowej zawartości”, która pozwoli nam poznać między innymi nowych bohaterów, czy też skorzystać z kolejnych skórek.

Pierwszym nowym herosem jest Octavio “Octane” Silva – legenda z przyjemnością wykorzysta swoje umiejętności i w kilka sekund ucieknie z pola bitwy. Postać posiada również niekończącą się regenerację zdrowia, a od czasu do czasu gracze postawią na mapie specjalne wyrzutnie, które pozwolą całej drużynie przetransportować się w wyznaczone miejsce.

Battle Pass w Apex Legends nie różni się od propozycji z innych gier Battle Royale. Kupując przepustkę będziemy zdobywać poziomy i odblokowywać nowe skórki, ramki dla bohaterów, czy też XP boosty.

Apex Legends Battle Pass został wyceniony na 950 Apex Coins, jednak gracze mogą nabyć również Battle Pass Bundle, który pozwoli automatycznie odblokować 25 poziom doświadczenia – taka przyjemność została wyceniona na 2800 Apex Coins.

Dla przypomnienia, ceny Apex Coins (z PlayStation Store):

  • 11500 monet – 419 zł
  • 6700 monet – 249 zł
  • 4350 monet – 169 zł
  • 2150 monet – 84 zł
  • 1000 monet – 42 zł

Wszyscy gracze otrzymają również za darmo skin Wild Frontier Legend, pięć Apex Packs i 18 statycznych trackerów.

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment