SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2019 14:10
Zwiastun Sekiro: Shadows Die Twice
927V

Sekiro: Shadows Die Twice na szczegółowym zwiastunie. Japończycy przygotowują się na premierę

From Software odlicza do wielkiej premiery Sekiro: Shadows Die Twice. Gra trafi na półki sklepowe w najbliższy piątek, więc z tej okazji możemy spojrzeć na kolejny materiał wideo. Twórcy podgrzewają atmosferę przed debiutem.

Na przestrzeni ostatnich lat From Software zaoferowało graczom wiele mocnych gier przepełnionych wymagającą rozgrywką. Sekiro: Shadows Die Twice oferuje spory powiew świeżości względem wcześniej wydanych tytułów i właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na poniższy zwiastun.

Sekiro: Shadows Die Twice. Poznaliśmy listę trofeów

Japończycy zadbali o naprawdę świetny materiał, który zbiera informacje dotyczące gry. Poznacie tutaj wstęp do historii, ale nie musicie się obawiać o wielkie spoilery, ponieważ autorzy pokazują akcję z samego prologu. Poznacie w ten sposób wstęp do sporej opowieści.

Autorzy przedstawiają również nowości – główny bohater może korzystać z tajemniczej broni, która pozwoli mu odpowiednio reagować na wydarzenia na ekranie, a jednocześnie specjalna łapa przyda się do szybkiej ucieczki z miejsca akcji.

To naprawdę kompletne podsumowanie informacji dotyczących Sekiro: Shadows Die Twice... Jak widać studio chce mieć pewność, że każdy gracz będzie gotowy na przyjemności zaserwowane wszystkim fanom wymagających pozycji.

Tagi: Activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice