Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2019 21:30
Mortal Kombat 11 Jade
1932V

Gameplay z Mortal Kombat 11. Beta odbędzie się pod koniec marca

Szczęśliwcy zostali zaproszeni do sieciowych testów Mortal Kombat 11. Wybrani otrzymali dostęp do zaledwie trzech zawodników, ale w rezultacie możemy spojrzeć na czyste fragmenty rozgrywki, na których nie brakuje efektownych ataków.

23 kwietnia odbędzie się premiera Mortal Kombat 11. NetherRealm Studios na początku zaprezentuje produkcję graczom na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a w maju odbędzie się premiera na Nintendo Switch.

Mortal Kombat 11 z dłuższą kampanią od Mortal Kombat X. Znamy czas gry

Twórcy zdecydowali się na pierwsze testy, do których zostali zaproszeni wybrani gracze. Deweloperzy podczas wydarzenia chcą sprawdzić możliwości serwerów w stresujących sytuacjach, ale pierwsze opinie na temat infrastruktury są pozytywne, więc wiele na to wskazuje, że tytuł trafi na rynek bez najmniejszego problemu.

Nadal oczywiście musimy zaczekać na ostateczne informacje dotyczące rozgrywki, jednak już teraz sympatycy bijatyk chwalą gameplay. Twórcy nie rewolucjonizują zmagań, ale przygotowane zmiany pozytywnie wpływają na wydarzenia na ekranie.

Warto jednak zaznaczyć, że w Sieci pojawiły się niepokojące opinie dotyczące tempa rozgrywki – Ed Boon postanowił zabrać głos w tej sprawie i ojciec serii zaznaczył, że ten element jest wciąż dopracowywany, a w ostateczności gra może zaoferować dynamiczniejsze starcia.

NetherRealm Studios potwierdziło także datę zamkniętej bety, do której można się dostać składając zamówienia przedpremierowe. Zabawa rozpocznie się 27 marca:

MK11 beta

Tagi: gameplay Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.