Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2019 11:38
Mortal Kombat 11 Cage
903V

Mortal Kombat 11 z dłuższą kampanią od Mortal Kombat X. Znamy czas gry

NetherRealm Studios zapowiedziało fabularną kampanię do Mortal Kombat 11. Twórcy opowiedzą historię przepełnioną podróżami w czasie, a dzisiaj poznaliśmy szczegółowe informacje dotyczące czasu gry.

Mortal Kombat 11 trafi na rynek 23 kwietnia w wersji na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Powstaje również edycja na Nintendo Switcha, ale produkcja ma zadebiutować w maju.

Mortal Kombat 11 zostanie znacząco rozwinięte po premierze. Powracają krypty

Już Mortal Kombat X zaprezentował interesujący tryb fabularny, ale wydarzenia przygotowane przez ekipę Eda Boona mogliśmy ukończyć w zaledwie pięć godzin. Brakowało tutaj wyraźnie kilku dodatkowych wątków, które mogą pojawić się w Mortal Kombat 11.

Dziennikarz Gamereactora otrzymał odpowiedź od jednego z deweloperów dotyczącą czasu niezbędnego do ukończenia opowieści z Mortal Kombat 11 – zdaniem przedstawiciela NetherRealm Studios zainteresowani muszą przygotować osiem godzin. Te dodatkowe 180 minut mogą zrobić różnicę.

W większości bijatyk tryb fabularny jest wyłącznie dodatkiem, ale NetherRealm Studios już wcześniej pokazało, że potrafi przedstawić ciekawe wydarzenia. Oczywiście gracze mogą liczyć na serię dodatkowych wariantów zabawy, jednak jestem pewien, że znajdą się chętni na poznanie kolejnej opowiastki z Raidenem w roli głównej.

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.

Nie przegap